Profesionální fotografie
úvodní stránka | firma | kontakt | certifikáty

Archiv novinek

Nová pracovní doba v Kolíně
Od 1.4.2018 v provozovně Kolín: Pondělí - čtvrtek 8 00 - 17 00 Pátek 8 00 - 16 00
EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
fotoakce pro provozovnu Kolín.
Přihlašte se na naší FB stránce https://www.facebook.com/foto.elias.5 a sledujte zajímavé akce
Nový firmware pro Fuji fotoaparát FUJIFILM X-E2
Společnost FUJIFILM Corporation (prezident: Shigehiro Nakajima) dá k dispozici aktualizaci firmwaru pro svůj prémiový fotoaparát FUJIFILM X-E2, díky které zvýší jeho výkonnost a funkční vybavení, včetně „real time" hledáčku, jenž je s prodlevou 0,005 sekund nejrychlejším hledáčkem na světě. Aktualizace firmwaru přináší výkon a funkce posledního modelu „X-T1" uvedeného na trh 28. Ledna 2014 a odráží vylepšení přístroje podle požadavků zákazníků. Společnost Fujifilm se snaží neustále udržovat technologii nabízenou v tomto modelu na co nejmodernější úrovni, aby zákazníci vlastnící X-E2 mohli využívat prodlouženou životnost svého přístroje.
Fujifilm získal v roce 2014 pět ocenění v soutěži iF design award
Prémiové fotoaparáty série X FUJIFILM X100S, X20, a X-M1 získaly nejprestižnější ocenění v oblasti designu.
Mezi světové fotografy, užívající fotoaparáty série X se zařadili 3 čeští fotografové.
Mezi světové fotografy, užívající fotoaparáty série X se zařadili 3 čeští fotografové. Krajinář Marcel Konečný, Jiří Šubrt s fotkami krásných modelek a Jára Sijka se svými sportovními fotkami. Své portfolio na X photographers rozšířil Pavel Schlemmer o Istanbul city stories.
Full frame Nikon za Fuji X-E1?
Jiří Růžička o tomto fenoménu napsal trochu více
Společnost Fujifilm představuje světelný portrétní objektiv pro fotoaparáty řady X, jehož optická kvalita překonává plnoformátové ekvivalenty
Fujifilm představuje nové gripy pro fotoaparáty X-Pro1 a X-E1/2
Fujifilm představuje nové gripy pro fotoaparáty X-Pro1 a X-E1/2 Modely MHG-XPRO a MHG-XE nabízejí lepší úchop a držení fotoaparátů X-Pro1 a X-E1/E2 a navíc umožňují přístup k baterii a paměťové kartě bez nutnosti sejmout grip z fotoaparátu.
Tisk 3D fotografií
Společnost Fujifilm spustila informace o tisku 3D fotografií i v českém jazyce.Vítejte v báječném světě 3D fotografií Fujifilm Zaregistrujte se právě teď nebo se přihlaste a tiskněte své obrázky, nechte své oblíbené vzpomínky oživnout
Společnost Fujifilm představuje revoluční digitální Real 3D System
Společnost Fujifilm s mimořádným potěšením představuje novou, převratnou obrazovou technologii: "FinePix Real 3D System". První trojrozměrný (3D) digitální obrazový systém na světě vám umožní prohlížet trojrozměrné obrázky bez potřeby použít speciální 3D brýle. FinePix Real 3D System tvoří 3D digitální fotoaparát "FinePix Real 3D W1", prohlížečka 3D obrázků "FinePix Real 3D V1" a 3D tisk fotografií.